Мрежово оборудване

269.90лв Без Данък: 224.92лв

5G Wireless Видео трансмитер вътрешен PFM889-IM

5G Wireless Видео трансмитер вътрешен PFM889-IM

Мини Daul/AC 5.8GHz/2.4GHz CPE, 802.11a/ac/b/g/n безжичен Access Point, NetworkBridge/Router. Режими на работа: AP/Client/WDS AP/WDS Client. Dual Firmware. Оптимизиран за пренос на видеопоток. Две вградени антени: 5.8GHz 3dB Omni, 2.4GHz 3dB Omni. Максимален Обхват 150m. Максимална скорост на връзка..

269.90лв Без Данък: 224.92лв

65.71лв Без Данък: 54.76лв

8-Port 8 Gigabit Ethernet Switch PFS3008-8GT

8-Port 8 Gigabit Ethernet Switch PFS3008-8GT

8-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 gigabit порта х 10/100/1000 Base-T. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z. Switching Capacity: 16Gbps, буферна памет 1.5Mb, Mac table: 5K, Packet forwart: 11.9Mpps. Flow control. Работна температура 0ºC~40ºC. Вградена гръмоз..

65.71лв Без Данък: 54.76лв

420.11лв Без Данък: 350.09лв

16-портов POE суич PFS4218-16ET-190

16-портов POE суич PFS4218-16ET-190

16-портов WEB Managed Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 16 порта х 10/100Base-TX POE, Combo 2 x uplink порт x 10/100/1000Base-T, Combo 2 x Оптичен порт 1000Base-X. POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, максимална мощност на порт 1&2: 60W, максимална мощност на порт 3~24: ..

420.11лв Без Данък: 350.09лв

147.86лв Без Данък: 123.22лв

6-портов POE суич PFS3206-4P-96

6-портов POE суич PFS3206-4P-96

6-портов POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 3 порта х 10/100Base-TX POE, 1 uplink порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X. POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-POE, максимална мощност на порт 1,2,3 - 30W максимална мощност на порт 4 - 60W.  Обща мощност 96W..

147.86лв Без Данък: 123.22лв

14.08лв Без Данък: 11.73лв

Пасивен POE комплект CV-POE-DC

Пасивен POE комплект CV-POE-DC

Пасивен POE комплект - инжектор/сплитер, Скорост на връзката 10/100Mbps, 1 х RJ45 порт, 1 DC12V порт. Мрежа: 1/2, 3/6, Заранвне: (+)4/5, (-)7/8. ..

14.08лв Без Данък: 11.73лв

185.41лв Без Данък: 154.51лв

2.4GHz N300 14dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-30n

2.4GHz N300 14dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-30n

2.4GHz CPE, 802.11b/g/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. Режими на работа: AP WDS, AP TDMA, Station WDS TDMA, Station ARP NAT. Dual Firmware. Вградена 14dBi насочена антена 34º хоризонтален ъгъл, 36º вертикален ъгъл на покритие. Максимален Обхват 5k..

185.41лв Без Данък: 154.51лв

86.84лв Без Данък: 72.37лв

6-Port Ethernet Switch PFS3106-4T

6-Port Ethernet Switch PFS3106-4T

6-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 4 порта х 10/100Base-T, 1 x Uplink порт x 10/100/1000Base-T, 1 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X. Switching Capacity: 6.8Gbps, буферна памет 1Mb, Mac table: 8K, Packet forwart:..

86.84лв Без Данък: 72.37лв

795.64лв Без Данък: 663.03лв

Суич PoE 16-портов PFS4420-16GT-250

Суич PoE 16-портов PFS4420-16GT-250

20-портов управляем/WEB Managed Gigabit Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 16 порта х 10/100/1000Base-T POE, 4 x Оптичен порт 1000Base-X. POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, максимална мощност на порт: 30W, Обща мощност 250W. Комутираща способност: 56Gbps. Packet Forwardi..

795.64лв Без Данък: 663.03лв

63.37лв Без Данък: 52.81лв

Layer 2 оптичен суич PFS3102-1T

Layer 2 оптичен суич PFS3102-1T

Layer 2 оптичен суич. 1 порт х 10/100/1000Base-T, 1 x SFP порт x 10/100/1000Base-X. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X. Switching Capacity: 6.8Gbps, буферна памет 1Mb, Mac table: 8K, Packet forwart: 2.98Mpps. Индустриален дизайн с работна температура -40ºC~70ºC. Вградена гръм..

63.37лв Без Данък: 52.81лв

89.18лв Без Данък: 74.32лв

ePOE пасивен конвертор LR1002

ePOE пасивен конвертор LR1002

ePOE пасивен конвертор за коаксиален кабел, работи с  ePOE суич PFL2106-4ET-96 и ePOE камери.  Пренос по коаксиален кабел на захранване и информация на разстояние максимум 1000m(10Mbps/8W) или 400m(100Mbps/23W), захранващата мощност и скороста на връзката зависят от разстоянието и типа на кабела. 1 ..

89.18лв Без Данък: 74.32лв

96.23лв Без Данък: 80.19лв

2.4GHz N300 9dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-60n

2.4GHz N300 9dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-60n

Мини 2.4GHz CPE, 802.11b/g/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. Режими на работа: AP WDS, AP TDMA, Station WDS TDMA, Station ARP NAT. Dual Firmware. Вградена 9dBi насочена антена 60º хоризонтален ъгъл, 60º вертикален ъгъл на покритие. Максимален Обхва..

96.23лв Без Данък: 80.19лв

136.13лв Без Данък: 113.44лв

10-Port Ethernet Switch PFS3110-8T

10-Port Ethernet Switch PFS3110-8T

10-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 порта х 10/100Base-T, 1 x Uplink порт x 10/100/1000Base-T, 1 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X. Switching Capacity: 13.6Gbps, буферна памет 2Mb, Mac table: 8K, Packet forwar..

136.13лв Без Данък: 113.44лв

1,030.33лв Без Данък: 858.61лв

Суич PoE 24-портов PFS4428-24GT-370

Суич PoE 24-портов PFS4428-24GT-370

28-портов управляем/WEB Managed Gigabit Layer-2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 24 порта х 10/100/1000Base-T POE, 4 x Оптичен порт 1000Base-X. POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, максимална мощност на порт: 30W, Обща мощност 370W. Комутираща способност: 56Gbps. Packet Forwardi..

1,030.33лв Без Данък: 858.61лв

107.96лв Без Данък: 89.97лв

Media Converter FT-806A20-EU

Media Converter FT-806A20-EU

10/100Base-TX to 100Base-FX Bridge Media Converter. Fiber-optic: WDM SC / Single Mode / 20km. Optic Wavelength: TX: 1310nm; RX: 1550nm...

107.96лв Без Данък: 89.97лв

72.76лв Без Данък: 60.63лв

Hi-POE Gigabit инжектор PFT1200

Hi-POE Gigabit инжектор PFT1200

Hi-POE Gigabit инжектор POE/POE+/Hi-POE/60W, Скорост на връзката Gigabit 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation, Auto-MDIX, 2 х RJ45 порта. Диодна индикация. Вградена Level 3 гръмозащита. Вградено захранване, AC100~240/16W/50Hz, комплект с кабел. Работна темп: -30~65ºC. Черен PVC корпус. Размери: 150х70х3..

72.76лв Без Данък: 60.63лв

255.83лв Без Данък: 213.19лв

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер RUT230

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер RUT230

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер. CPU 400MHz, 64Mb DDR2. Linux RutOS. UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 3G/до14,4Mbps, 2G/236.8Kbps. Вграден слот за SIM карта. Ethetnet 100Mbps, WiFi 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X R..

255.83лв Без Данък: 213.19лв

427.15лв Без Данък: 355.96лв

Суич Ethernet 16-портов PFS4220-16T

Суич Ethernet 16-портов PFS4220-16T

16-портов WEB Managed Layer-2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 16порта х 10/100Base-TX, 2 x uplink порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 1000Base-X. Комутираща способност: 24.8Gbps, Packet Forwarding Rate 8.33Gpps, Буферна памет: 8Mb, Mac table 16K. Поддържани протоколи: VLAN 802..

427.15лв Без Данък: 355.96лв

201.84лв Без Данък: 168.20лв

6-портов ePOE суич PFL2106-4ET-96

6-портов ePOE суич PFL2106-4ET-96

6-портов Layer 2 суич с ePOE  технология за пренос по CAT5 кабел на захранване и информация на разстояние до 800m(10Mbps) или 300m(100Mbps). Oптимизиран за системи за видеонаблюдение.  4 порта х 10/100Base-TX POE, 1 uplink порт x 10/100/1000Base-T, 1 x Оптичен порт 100/1000Base-X. POE protocol IEEE8..

201.84лв Без Данък: 168.20лв

112.66лв Без Данък: 93.88лв

Media Converter FT-806B20-EU

Media Converter FT-806B20-EU

10/100Base-TX to 100Base-FX Bridge Media Converter. Fiber-optic: WDM SC / Single Mode / 20km. Optic Wavelength: TX: 1550nm; RX: 1310nm...

112.66лв Без Данък: 93.88лв

46.94лв Без Данък: 39.12лв

Пасивен POE удължител/разклонител PFT1300

Пасивен POE удължител/разклонител PFT1300

Пасивен POE удължител/разклонител с възможност за каскадиране. Захранване на до 3 IPC(до 8W), IEEE802.3af/at, Скорост на връзката 10/100Mbps, 3 х RJ45 порта: 1x POE вход, 2x POE изходи за IPC или втори PFT1300. Диодна индикация. Вградена Level 4 гръмозащита. DIN mount. Работна темп: -30~60ºC. Размер..

46.94лв Без Данък: 39.12лв

701.75лв Без Данък: 584.79лв

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT955

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT955

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер. CPU 550MHz, 128Mb DDR2. Linux RutOS. LTE/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 4G/150Mbps, 3G/до42Mbps, 2G/236.8Kbps. Вградени 2 слота за SIM карта с автоматично превключване. USB слот за външен 4G/3G модем, HDD, Flash drive. Слот за MicroSD карта до 32GB. E..

701.75лв Без Данък: 584.79лв

490.52лв Без Данък: 408.77лв

24-Port Ethernet Switch PFS4228-24T

24-Port Ethernet Switch PFS4228-24T

24-портов WEB Managed Layer-2  суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 24 порта х 10/100Base-TX, 2 x uplink порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 1000Base-X. Switching Capacity: 24,8Gbps, Packet Forwarding Rate 9.52Gpps, Буферна  памет: 8Mb, Mac table 16K. Поддържани протоколи: VLAN 802..

490.52лв Без Данък: 408.77лв

86.40лв Без Данък: 72.00лв

5-портов POE суич PFS3005-4P-58

5-портов POE суич PFS3005-4P-58

5-портов POE суич. 4 порта х 10/100Base-TX POE, 1 x uplink порт  10/100Base-T. POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, максимална мощност на порт 30W. Обща мощност 58W. Switching Capacity: 1Gbps, буферна памет 448kb. Вградена гръмозащита 1KV. Работна температура -10Cº~50ºC.  Размери: 100х100х26mm. Ре..

86.40лв Без Данък: 72.00лв

171.34лв Без Данък: 142.78лв

Media Converter GT-1205A

Media Converter GT-1205A

1-Port 10/100/1000Base-T- 2-Port Gigabit SFP Switch/Redundant Media Converter. Ports Copper: 1 x 10/100/1000Base-T port Fiber: 2 x 1000Base-X SFP slots. 9/125μm single-mode cable provides long distance of 10/ 15/ 20/ 30/ 40/ 50/ 60/ 70/ 120km (vary on SFP module)...

171.34лв Без Данък: 142.78лв

58.68лв Без Данък: 48.90лв

500M Nano Powerline Ethernet Bridge PL-702-EU

500M Nano Powerline Ethernet Bridge PL-702-EU

500M Nano Powerline Ethernet Bridge, One RJ-45 port (10/100Base-TX Ethernet), Data PHY Rate 500Mbps over powerline and 10/100Mbps over Ethernet, 128-bit AES link encryption. Dimensions (W x D x H) 67 x 50 x 32 mm..

58.68лв Без Данък: 48.90лв

208.88лв Без Данък: 174.07лв

5GHz 300Mbps 802.11a/n Outdoor Wireless Access Point WNAP-7320

5GHz 300Mbps 802.11a/n Outdoor Wireless Access Point WNAP-7320

5GHz 300Mbps 802.11a/n Outdoor Wireless Access Point, Working mode AP, Client, WDS PtP, WDS PtMP, WDS Repeater (AP+WDS),12dBi directional antenna, External Antena (Option): RP-SMA type Connector. PoE, IP55.Dimension (W x D x H) 275 x 93 x 45 mm..

208.88лв Без Данък: 174.07лв

1,131.25лв Без Данък: 942.71лв

20-портов управляем Layer-2+ суич PFS5424-24T

20-портов управляем Layer-2+ суич PFS5424-24T

20-портов управляем Layer-2+  суич. 20 порта х 10/100/1000Base-T, 4x Combo 1GE SFP/RJ45 порта. Комутираща способност: 350Gbps, Packet Forwarding Rate 35.7Gpps, Mac table 32K. Поддържани протоколи: IEEE 802.3ad,IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, IEEE 802.3a..

1,131.25лв Без Данък: 942.71лв

260.52лв Без Данък: 217.10лв

18-портов Layer-2 POE суич PFS3117-16ET-135

18-портов Layer-2 POE суич PFS3117-16ET-135

18-портов Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 16 порта х 10/100Base-TX POE, Combo 1 x Gigabit uplink порт x 10/100/1000Base-T, Combo 1 x Оптичен порт 1000Base-X. POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, максимална мощност на порт 1&2: 60W, максимална мощност на порт 3~16: 30W...

260.52лв Без Данък: 217.10лв

136.13лв Без Данък: 113.44лв

Gigabit Converter GT-802S

Gigabit Converter GT-802S

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter (Single Mode). Fiber Maximum Distance 10km. Optic Wavelength 1310nm. Optic Interface - SC...

136.13лв Без Данък: 113.44лв

117.35лв Без Данък: 97.79лв

500M Nano Powerline Ethernet Bridge KIT PL-702-KIT-EU

500M Nano Powerline Ethernet Bridge KIT PL-702-KIT-EU

500M Nano Powerline Ethernet Bridge, One RJ-45 port (10/100Base-TX Ethernet), Data PHY Rate 500Mbps over powerline and 10/100Mbps over Ethernet, 128-bit AES link encryption. Kit. Dimensions (W x D x H) 67 x 50 x 32 mm..

117.35лв Без Данък: 97.79лв

222.96лв Без Данък: 185.80лв

8-Port 10/100/1000Mbps Managed Ethernet Switch GSD-1020S

8-Port 10/100/1000Mbps Managed Ethernet Switch GSD-1020S

10-портов Layer 2 Управляем суич. 8 порта х 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X. Протоколи: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q,  SNMP V1/V2C/3, WEB managment, Spanning Tree: STP/RSTP/MSTP/BPDU. Switching Capacity: 20Gbps, буферна памет 512Kb, Mac table: 8..

222.96лв Без Данък: 185.80лв

1,255.64лв Без Данък: 1,046.37лв

24-портов управляем Layer-2+ SFP суич PFS5924-24X

24-портов управляем Layer-2+ SFP суич PFS5924-24X

24-портов управляем Layer-2+ SFP суич. 16x SFP порта 1000BASE-X, 8x Combo SFP/RJ45 1000 BASE-X/T. Комутираща способност: 350Gbps, Packet Forwarding Rate 35.7Gpps, Mac table 32K. Поддържани протоколи: IEEE 802.3ad,IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, IEEE 802..

1,255.64лв Без Данък: 1,046.37лв

Показани 1 от 32 | 75 (3 Страници)