Меню

ПЕРИФЕРИЯ

126.73лв Без Данък: 105.61лв

Твърд диск HDD 1TB Purple

Твърд диск HDD 1TB Purple

1TB Твърд диск оптимизиран за 24/7 работа в системи за видеонаблюдение WD Purple, 3.5” Surveillance Hard Drive, капацитет 1TB, Cache 64MB, Интерфейс SATA III 6Gb/s, Sustained tranfer rate 110MB/s,скорост на въртене 5900RPM. MTBF 1 000 000часа. 300 000 Load/Unload cycles. Workload..

126.73лв Без Данък: 105.61лв

171.34лв Без Данък: 142.78лв

Твърд диск HDD 2TB Purple

Твърд диск HDD 2TB Purple

2TB Твърд диск оптимизиран за 24/7 работа в системи за видеонаблюдение WD Purple, 3.5” Surveillance Hard Drive, капацитет 2TB, Cache 64MB, Интерфейс SATA III 6Gb/s, Sustained tranfer rate 145MB/s,скорост на въртене 5900RPM. MTBF 1 000 000часа. 300 000 Load/Unload cycles. Workload..

171.34лв Без Данък: 142.78лв

910.63лв Без Данък: 758.86лв

UPS On-Line RACK захранване CH-1102RS

UPS On-Line RACK захранване CH-1102RS

19” Rack mount UPS 2000VA/1800W, TRUE On-Line технология, Power Factor 0.9. Микропроцесрно управление, 100% синусуидална форма на изходното напрежение, LCD дисплей,  AVR – автоматично регулиране на напрежението, автоматичен рестарт след възстановяване на захранването, Cold start,  вградени защити от..

910.63лв Без Данък: 758.86лв

168.98лв Без Данък: 140.82лв

16-Port 16 Gigabit Ethernet SwitchPFS3016-16GT

16-Port 16 Gigabit Ethernet SwitchPFS3016-16GT

Параметри:- 16-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 16 gigabit порта х 10/100/1000 Base-T. - Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z. - Switching Capacity: 31Gbps, буферна памет 2Mb, Mac table: 8K, Packet forwart: 23.8Mpps. - Flow control. - Работна температур..

168.98лв Без Данък: 140.82лв

145.51лв Без Данък: 121.26лв

5GHz N300 15dBi Outdoor Wireless CPE PFWB5-30n

5GHz N300 15dBi Outdoor Wireless CPE PFWB5-30n

Мини 5.8GHz CPE, 802.11а/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. Режими на работа: AP WDS, AP TDMA, Station WDS TDMA, Station ARP NAT. Dual Firmware. Вградена 15dBi насочена антена 30º хоризонтален ъгъл, 30º вертикален ъгъл на покритие. Максимален Обхват..

145.51лв Без Данък: 121.26лв

15.72лв Без Данък: 13.10лв

Акумулатор 12V/1.3Ah MS1/12

Акумулатор 12V/1.3Ah MS1/12

Оловно-киселинен акумулатор 12V/1.3Ah. Високо съдържание на олово над 99%. Размери LWH: 97х45х51mm, Тегло 570g. Живот над 260 цикъла при пълен разряд. Зарядно напрежение 13.6~13.8V, максимален заряден ток 390mA. Влияние на капацитета от температурата: 40ºC/102%, 25ºC/100%, 0ºC/85%, -15ºC/65%...

15.72лв Без Данък: 13.10лв

220.62лв Без Данък: 183.85лв

24-Port 24 Gigabit Ethernet SwitchPFS3024-24GT

24-Port 24 Gigabit Ethernet SwitchPFS3024-24GT

Параметри:- 24-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 24 gigabit порта х 10/100/1000 Base-T.- Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z.- Switching Capacity: 48Gbps, буферна памет 2Mb- Mac table: 8K- Packet forwart: 35.7Mpps. - Flow control. - Работна температура 0ºC~4..

220.62лв Без Данък: 183.85лв

255.83лв Без Данък: 213.19лв

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер RUT230

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер RUT230

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер. CPU 400MHz, 64Mb DDR2. Linux RutOS. UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 3G/до14,4Mbps, 2G/236.8Kbps. Вграден слот за SIM карта. Ethetnet 100Mbps, WiFi 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X R..

255.83лв Без Данък: 213.19лв

72.76лв Без Данък: 60.63лв

Акумулатор 12V/12Ah MS12/12

Акумулатор 12V/12Ah MS12/12

Оловно-киселинен акумулатор 12V/12Ah. Високо съдържание на олово над 99%. Размери LWH: 151х98х94mm, Тегло 3.7кg. Живот над 260 цикъла при пълен разряд. Зарядно напрежение 13.5~13.8V, максимален заряден ток 3.6A. Влияние на капацитета от температурата: 40ºC/102%, 25ºC/100%, 0ºC/85%, -15ºC/65%...

72.76лв Без Данък: 60.63лв

63.37лв Без Данък: 52.81лв

Layer 2 оптичен суич PFS3102-1T

Layer 2 оптичен суич PFS3102-1T

Параметри:- Layer 2 оптичен суич. - 1 порт х 10/100/1000Base-T, 1 x SFP порт x 10/100/1000Base-X. - Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X. - Switching Capacity: 6.8Gbps, буферна памет 1Mb, Mac table: 8K, Packet forwart: 2.98Mpps. - Индустриален дизайн с работна температура -40ºC..

63.37лв Без Данък: 52.81лв

363.78лв Без Данък: 303.15лв

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT240

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT240

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер. CPU 400MHz, 64Mb DDR2. Linux RutOS. LTE/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 4G/150Mbps, 3G/до42Mbps, 2G/236.8Kbps. Вграден слот за SIM карта. Ethetnet 100Mbps, WiFi 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 1x 10/100Mbps..

363.78лв Без Данък: 303.15лв

97.40лв Без Данък: 81.17лв

Акумулатор 12V/18Ah MS18/12

Акумулатор 12V/18Ah MS18/12

Оловно-киселинен акумулатор 12V/18Ah. Високо съдържание на олово над 99%. Размери LWH: 181х77х160mm, Тегло 5.3кg. Живот над 260 цикъла при пълен разряд. Зарядно напрежение 13.5~13.8V, максимален заряден ток 5.4A. Влияние на капацитета от температурата: 40ºC/102%, 25ºC/100%, 0ºC/85%, -15ºC/65%...

97.40лв Без Данък: 81.17лв

86.84лв Без Данък: 72.37лв

6-Port Ethernet Switch PFS3106-4T

6-Port Ethernet Switch PFS3106-4T

Параметри:- 6-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 4 порта х 10/100Base-T, 1 x Uplink порт x 10/100/1000Base-T, 1 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X. - Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X. Switching Capacity: 6.8Gbps, буферна памет 1Mb, Mac table: 8K,..

86.84лв Без Данък: 72.37лв

701.75лв Без Данък: 584.79лв

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT955

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT955

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер. CPU 550MHz, 128Mb DDR2. Linux RutOS. LTE/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 4G/150Mbps, 3G/до42Mbps, 2G/236.8Kbps. Вградени 2 слота за SIM карта с автоматично превключване. USB слот за външен 4G/3G модем, HDD, Flash drive. Слот за MicroSD карта до 32GB. E..

701.75лв Без Данък: 584.79лв

22.30лв Без Данък: 18.58лв

Акумулатор 12V/2.3Ah MS2/12

Акумулатор 12V/2.3Ah MS2/12

Оловно-киселинен акумулатор 12V/2.3Ah. Високо съдържание на олово над 99%. Размери LWH: 179х35х61mm, Тегло 920g. Живот над 260 цикъла при пълен разряд. Зарядно напрежение 13.6~13.8V, максимален заряден ток 690mA. Влияние на капацитета от температурата: 40ºC/102%, 25ºC/100%, 0ºC/85%, -15ºC/65%...

22.30лв Без Данък: 18.58лв

136.13лв Без Данък: 113.44лв

10-Port Ethernet Switch PFS3110-8T

10-Port Ethernet Switch PFS3110-8T

Параметри:- 10-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 8 порта х 10/100Base-T, 1 x Uplink порт x 10/100/1000Base-T, 1 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X. - Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X. - Switching Capacity: 13.6Gbps, буферна памет 2Mb, Mac table:..

136.13лв Без Данък: 113.44лв

26.99лв Без Данък: 22.49лв

Акумулатор 12V/4.5Ah MS4/12

Акумулатор 12V/4.5Ah MS4/12

Оловно-киселинен акумулатор 12V/4.5Ah. Високо съдържание на олово над 99%. Размери LWH: 90х70х101mm, Тегло 1.46кg. Живот над 260 цикъла при пълен разряд. Зарядно напрежение 13.5~13.8V, максимален заряден ток 1.35A. Влияние на капацитета от температурата: 40ºC/102%, 25ºC/100%, 0ºC/85%, -15ºC/65%...

26.99лв Без Данък: 22.49лв

380.21лв Без Данък: 316.84лв

26-портов Layer-2 POE суич PFS3125-24ET-190

26-портов Layer-2 POE суич PFS3125-24ET-190

Параметри:- 26-портов Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 24 порта х 10/100Base-TX POE, Combo 1 x Gigabit uplink порт x 10/100/1000Base-T, Combo 1 x Оптичен порт 1000Base-X.- POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at,-..

380.21лв Без Данък: 316.84лв

35.21лв Без Данък: 29.34лв

Акумулатор 12V/7Ah MS7/12

Акумулатор 12V/7Ah MS7/12

Оловно-киселинен акумулатор 12V/7Ah. Високо съдържание на олово над 99%. Размери LWH: 151х65х94mm, Тегло 2.1кg. Живот над 260 цикъла при пълен разряд. Зарядно напрежение 13.5~13.8V, максимален заряден ток 2.1A. Влияние на капацитета от температурата: 40ºC/102%, 25ºC/100%, 0ºC/85%, -15ºC/65%...

35.21лв Без Данък: 29.34лв

171.34лв Без Данък: 142.78лв

6-портов POE суич PFS3206-4P-96

6-портов POE суич PFS3206-4P-96

Параметри:- 6-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 3 порта х 10/100Base-TX POE, 1 x Uplink/Hi-POE порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X.- Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X, IEEE802...

171.34лв Без Данък: 142.78лв

53.98лв Без Данък: 44.98лв

Акумулатор 12V/9Ah MS9/12F2

Акумулатор 12V/9Ah MS9/12F2

Оловно-киселинен акумулатор 12V/9Ah. Високо съдържание на олово над 99%. Размери LWH: 151х65х94mm, Тегло 2.57кg. Живот над 260 цикъла при пълен разряд. Зарядно напрежение 13.5~13.8V, максимален заряден ток 2.1A. Влияние на капацитета от температурата: 40ºC/102%, 25ºC/100%, 0ºC/85%, -15ºC/65%...

53.98лв Без Данък: 44.98лв

396.65лв Без Данък: 330.54лв

Суич Gigabit Switch PoE 11-портов PFS3211-8GT-120

Суич Gigabit Switch PoE 11-портов PFS3211-8GT-120

Параметри:- 11-портов Индустриален Layer 2 Gigabit HI-POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 8 порта х 10/100/1000Base-T POE, 1 uplink порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X.- Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X,&nbs..

396.65лв Без Данък: 330.54лв

201.84лв Без Данък: 168.20лв

6-портов ePOE суич PFL2106-4ET-96

6-портов ePOE суич PFL2106-4ET-96

Параметри:- 6-портов Layer 2 суич с ePOE/POE  технология за пренос по CAT5 кабел на захранване и информация на разстояние до 800m(10Mbps) или 300m(100Mbps).- Oптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 4 порта х 10/100Base-TX POE, 1 uplink порт x 10/100/1000Base-T,..

201.84лв Без Данък: 168.20лв

335.62лв Без Данък: 279.68лв

Суич Gigabit Switch PoE 9-портов PFS3409-4GT-96-V2

Суич Gigabit Switch PoE 9-портов PFS3409-4GT-96-V2

Параметри:- 9-портов Индустриален Layer 2 Gigabit HI-POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 4x порта х 10/100/1000Base-T POE, 1x uplink порт x 10/100/1000Base-T, 4x Оптичен порт 10/100/1000Base-X.- Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X,&nb..

335.62лв Без Данък: 279.68лв

220.62лв Без Данък: 183.85лв

6-портов POE суич PFS4206-4P-120

6-портов POE суич PFS4206-4P-120

Параметри:6-портов Layer 2 Управляем POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 3 порта х 10/100Base-TX POE, 1 x Uplink/Hi-POE порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 1000BaseX. Протоколи: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q, IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-POE..

220.62лв Без Данък: 183.85лв

415.42лв Без Данък: 346.18лв

16-портов POE суич PFS4218-16ET-190

16-портов POE суич PFS4218-16ET-190

Параметри:- 16-портов WEB Managed Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 16 порта х 10/100Base-TX POE, Combo 2 x uplink порт x 10/100/1000Base-T, Combo 2 x Оптичен порт 1000Base-X. - POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, максимална мощност на порт 1&2: 60W, максимал..

415.42лв Без Данък: 346.18лв

1,577.18лв Без Данък: 1,314.32лв

20-портов управляем Layer-2+ суич PFS5424-24T

20-портов управляем Layer-2+ суич PFS5424-24T

Параметри:- 20-портов управляем Layer-2+  суич. - 20 порта х 10/100/1000Base-T, 4x Combo 1GE SFP/RJ45 порта. - Комутираща способност: 350Gbps, Packet Forwarding Rate 35.7Gpps, Mac table 32K. - Поддържани протоколи: IEEE 802.3ad,IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, I..

1,577.18лв Без Данък: 1,314.32лв

330.92лв Без Данък: 275.77лв

Комплект 5.8GHz CPE PFM881-L

Комплект 5.8GHz CPE PFM881-L

Параметри:- Комплект 5.8GHz CPE,  802.11a/n  безжичен водоустойчив мини Access Point/NetworkBridge, Режими на разбота: AP Bridge, Client Bridge, Router, WDS AP, WDS Client, WDS Repeater. - Вградена 12dBi насочена антена 35º хоризонтален ъгъл, 35º вертикален ъгъл на покритие. - Максимален О..

330.92лв Без Данък: 275.77лв

1,802.50лв Без Данък: 1,502.08лв

24-портов управляем Layer-2+ SFP суич PFS5924-24X

24-портов управляем Layer-2+ SFP суич PFS5924-24X

Параметри:- 24-портов управляем Layer-2+ SFP суич. - 16x SFP порта 1000BASE-X, 8x Combo SFP/RJ45 1000 BASE-X/T.- Комутираща способност: 350Gbps, Packet Forwarding Rate 35.7Gpps, Mac table 32K. - Поддържани протоколи: IEEE 802.3ad,IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE..

1,802.50лв Без Данък: 1,502.08лв

89.18лв Без Данък: 74.32лв

5G Wireless видео трансмитер вътрешен PFM889-I

5G Wireless видео трансмитер вътрешен PFM889-I

Мини 2.4GHz CPE, 802.11b/g/n безжичен Access Point, NetworkBridge/Router. Режими на работа: AP/Client/WDS AP/WDS Client. Dual Firmware. Оптимизиран за пренос на видеопоток. Вградена 3dB Omni антена. Максимален Обхват 150m. Максимална скорост на връзката 300Mbps. Честотен обхват: 2.402 - 2.492MHz. OF..

89.18лв Без Данък: 74.32лв

68.06лв Без Данък: 56.72лв

SFP модул PFT3950

SFP модул PFT3950

Параметри:- SFP модул. - Скорост на предаване 1.25Gbps, - Multi-mode, Конектор – LC, - Дължина на вълната  850nm, - Максимално разстояние - 500m. - Чуствителност -23dBm.- Работна температура: -40ºC~85ºC.- Размери: 13.7x56.5x8.95mm.- Гаранция 24 месеца...

68.06лв Без Данък: 56.72лв

89.18лв Без Данък: 74.32лв

5G Wireless Видео трансмитер вътрешен PFM889-IM

5G Wireless Видео трансмитер вътрешен PFM889-IM

Мини Daul/AC 5.8GHz/2.4GHz CPE, 802.11a/ac/b/g/n безжичен Access Point, NetworkBridge/Router. Режими на работа: AP/Client/WDS AP/WDS Client. Dual Firmware. Оптимизиран за пренос на видеопоток. Две вградени антени: 5.8GHz 3dB Omni, 2.4GHz 3dB Omni. Максимален Обхват 150m. Максимална скорост на връзка..

89.18лв Без Данък: 74.32лв

Показани 1 от 32 | 201 (7 Страници)