Меню

SFP Оптичем модул PFT3910

SFP Оптичем модул PFT3910

SFP Оптичем модул PFT3910

ПроизводителиDahua Technology
Код на продукта: PFT3910
Наличност: В наличност
  • 58.68лв

  • Без Данък: 48.90лв

SFP Оптичем модул PFT3910

Параметри:


- Скорост на предаване 155Mbps, Single-mode,

- Конектор – LC,

- Дължина на вълната Tx1310nm/Rx1550nm,

- Максимално разстояние – 20km.

- Чуствителност - 23dBm.

- Работна температура: -40ºC~85ºC.

- Размери: 13.7x56.5x8.95mm.

 

Гаранция - 36 месеца.

За марката

Dahua Technology е един от лидерите на пазара за техника, компоненти и системи за видеонаблюдение. Компанията предлага продукти както в среден, така и професионален клас . Средните класове продукти на марката са се наложили на пазара, като надеждни системи за видеонаблюдение на достъпни цени. Първата компания пуснала на пазара CVI (Composite Video Interface) технoлогията за пренос на мегапикселова резолюция по коаксиален кабел. Вторият по големина в света производител на техника за сигурност.