Меню

Мрежово оборудване

330.92лв Без Данък: 275.77лв

Комплект 5.8GHz CPE PFM881-L

Комплект 5.8GHz CPE PFM881-L

Параметри:- Комплект 5.8GHz CPE,  802.11a/n  безжичен водоустойчив мини Access Point/NetworkBridge, Режими на разбота: AP Bridge, Client Bridge, Router, WDS AP, WDS Client, WDS Repeater. - Вградена 12dBi насочена антена 35º хоризонтален ъгъл, 35º вертикален ъгъл на покритие. - Максимален О..

330.92лв Без Данък: 275.77лв

89.18лв Без Данък: 74.32лв

5G Wireless видео трансмитер вътрешен PFM889-I

5G Wireless видео трансмитер вътрешен PFM889-I

Мини 2.4GHz CPE, 802.11b/g/n безжичен Access Point, NetworkBridge/Router. Режими на работа: AP/Client/WDS AP/WDS Client. Dual Firmware. Оптимизиран за пренос на видеопоток. Вградена 3dB Omni антена. Максимален Обхват 150m. Максимална скорост на връзката 300Mbps. Честотен обхват: 2.402 - 2.492MHz. OF..

89.18лв Без Данък: 74.32лв

89.18лв Без Данък: 74.32лв

5G Wireless Видео трансмитер вътрешен PFM889-IM

5G Wireless Видео трансмитер вътрешен PFM889-IM

Мини Daul/AC 5.8GHz/2.4GHz CPE, 802.11a/ac/b/g/n безжичен Access Point, NetworkBridge/Router. Режими на работа: AP/Client/WDS AP/WDS Client. Dual Firmware. Оптимизиран за пренос на видеопоток. Две вградени антени: 5.8GHz 3dB Omni, 2.4GHz 3dB Omni. Максимален Обхват 150m. Максимална скорост на връзка..

89.18лв Без Данък: 74.32лв

68.06лв Без Данък: 56.72лв

SFP модул PFT3950

SFP модул PFT3950

Параметри:- SFP модул. - Скорост на предаване 1.25Gbps, - Multi-mode, Конектор – LC, - Дължина на вълната  850nm, - Максимално разстояние - 500m. - Чуствителност -23dBm.- Работна температура: -40ºC~85ºC.- Размери: 13.7x56.5x8.95mm.- Гаранция 24 месеца...

68.06лв Без Данък: 56.72лв

68.06лв Без Данък: 56.72лв

SPF модул PFT3960

SPF модул PFT3960

Параметри:- SFP модул.  - Скорост на предаване 1.25Gbps, - Single-mode, - Конектор – LC, Дължина на вълната  Tx1310nm/Rx1550nm, - Максимално разстояние – 20km. - Чуствителност -23dBm.- Работна температура: -40ºC~85ºC. - Размери: 13.7x56.5x8.95mm.- Гаранция 24 месеца...

68.06лв Без Данък: 56.72лв

105.61лв Без Данък: 88.01лв

SFP модул PFT3970

SFP модул PFT3970

Параметри:- SFP модул.- Скорост на предаване 1.25Gbps, - Single-mode, Конектор – LC, - Дължина на вълната Tx1550/Rx1310nm,- Максимално разстояние – 20km. - Чуствителност -32dBm.- Работна температура: -40ºC~85ºC. - Размери: 13.7x56.5x8.95mm.- Гаранция 24 месеца...

105.61лв Без Данък: 88.01лв

161.94лв Без Данък: 134.95лв

2.4GHz N300 14dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-30n

2.4GHz N300 14dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-30n

Параметри:- 2.4GHz CPE, 802.11b/g/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6.- Режими на работа: AP WDS, AP TDMA, Station WDS TDMA, Station ARP NAT. - Dual Firmware. - Вградена 14dBi насочена антена 34º хоризонтален ъгъл, 36º вертикален ъгъл на покритие.- Ма..

161.94лв Без Данък: 134.95лв

145.51лв Без Данък: 121.26лв

5GHz N300 15dBi Outdoor Wireless CPE PFWB5-30n

5GHz N300 15dBi Outdoor Wireless CPE PFWB5-30n

Мини 5.8GHz CPE, 802.11а/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. Режими на работа: AP WDS, AP TDMA, Station WDS TDMA, Station ARP NAT. Dual Firmware. Вградена 15dBi насочена антена 30º хоризонтален ъгъл, 30º вертикален ъгъл на покритие. Максимален Обхват..

145.51лв Без Данък: 121.26лв

255.83лв Без Данък: 213.19лв

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер RUT230

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер RUT230

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер. CPU 400MHz, 64Mb DDR2. Linux RutOS. UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 3G/до14,4Mbps, 2G/236.8Kbps. Вграден слот за SIM карта. Ethetnet 100Mbps, WiFi 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X R..

255.83лв Без Данък: 213.19лв

363.78лв Без Данък: 303.15лв

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT240

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT240

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер. CPU 400MHz, 64Mb DDR2. Linux RutOS. LTE/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 4G/150Mbps, 3G/до42Mbps, 2G/236.8Kbps. Вграден слот за SIM карта. Ethetnet 100Mbps, WiFi 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 1x 10/100Mbps..

363.78лв Без Данък: 303.15лв

701.75лв Без Данък: 584.79лв

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT955

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT955

Компактен индустирален redundant 4G/3G/2G/WiFi рутер. CPU 550MHz, 128Mb DDR2. Linux RutOS. LTE/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 4G/150Mbps, 3G/до42Mbps, 2G/236.8Kbps. Вградени 2 слота за SIM карта с автоматично превключване. USB слот за външен 4G/3G модем, HDD, Flash drive. Слот за MicroSD карта до 32GB. E..

701.75лв Без Данък: 584.79лв

58.68лв Без Данък: 48.90лв

SFP Оптичем модул PFT3910

SFP Оптичем модул PFT3910

SFP Оптичем модул PFT3910Параметри:- Скорост на предаване 155Mbps, Single-mode, - Конектор – LC, - Дължина на вълната Tx1310nm/Rx1550nm, - Максимално разстояние – 20km. - Чуствителност - 23dBm. - Работна температура: -40ºC~85ºC. - Размери: 13.7x56.5x8.95mm.  Гаранция - 36 месеца. За марката ..

58.68лв Без Данък: 48.90лв

63.37лв Без Данък: 52.81лв

SFP Оптичем модул PFT3920

SFP Оптичем модул PFT3920

SFP Оптичем модул PFT3920Параметри:- Скорост на предаване 155Mbps, - Single-mode, Конектор – LC, - Дължина на вълната Tx1550/Rx1310nm,- Максимално разстояние – 20km.- Чуствителност -32dBm.- Работна температура: -40ºC~85ºC. - Размери: 13.7x56.5x8.95mm.  Гаранция - 36 месеца. За марката ..

63.37лв Без Данък: 52.81лв

58.68лв Без Данък: 48.90лв

SFP Оптичем модул PFT3900

SFP Оптичем модул PFT3900

SFP Оптичем модул PFT3900Параметри: - Dual SFP модул. - Скорост на предаване 155Mbps,- Multi-mode, Конектор – LC, - Дължина на вълната 850nm, - Максимално разстояние – 2km. - Чуствителност -23dBm. - Работна температура: -40ºC~85ºC. - Размери: 13.7x56.5x8.95mm.  Гаранция - 36 месеца. За марка..

58.68лв Без Данък: 48.90лв

84.48лв Без Данък: 70.40лв

Индустриален gigabit медиа конвертор UOF7201GE

Индустриален gigabit медиа конвертор UOF7201GE

Индустриален gigabit медиа конвертор UOF7201GEПараметри:- 1 х Fast Ethernet порт + 1 x Fiber optic порт (SFP)- 10/100/1000Mbps full/half duplex- Bandwidth 1.25Gbps- Аutomatic MDI/MDIX- Компактен дизайн за монтаж на стена или din шина- Вградена гръмозащита- Захранване: 12-24Vdc - Работна темпера..

84.48лв Без Данък: 70.40лв

725.22лв Без Данък: 604.35лв

Мрежова мениджмънт платформа, ILS1000

Мрежова мениджмънт платформа, ILS1000

Параметри:- Мрежова мениджмънт платформа, визуализция на мрежовата топология, автоматично откриване на комутатори, IP камери, рекордери. - Графична статистика. - Мониторинг на мрежови устройства в реално време. - Port статистика, Bandwidth статистика, CPU статистика.- Алармени събития: IP конфликт, ..

725.22лв Без Данък: 604.35лв

75.10лв Без Данък: 62.58лв

SFP модул HK-SFP-1.25G-20-1310

SFP модул HK-SFP-1.25G-20-1310

SFP модул HK-SFP-1.25G-20-1310Параметри: - SFP модул; - Single mode; - Single fiber; - 1.25Gbps/20 km; - LC сокет;- TX1310nm/RX1550nm;- 3.3V; - Output power -9~1dBm Гаранция - 24 месеца За марката ''Hikvision Digital Technology'' е един от водещите достав..

75.10лв Без Данък: 62.58лв

84.49лв Без Данък: 70.41лв

SFP модул HK-SFP-1.25G-20-1550

SFP модул HK-SFP-1.25G-20-1550

SFP модул HK-SFP-1.25G-20-1550Параметри: - SFP модул;- Single mode; - Single fiber; - 1.25Gbps/20 km; - LC сокет;- TX1550nm/RX1310nm; - 3.3V; - Output power -9~1dBm Гаранция - 24 месеца За марката ''Hikvision Digital Technology'' е един от водещите достав..

84.49лв Без Данък: 70.41лв

180.72лв Без Данък: 150.60лв

Безжичен водоустойчив Мини 5.8GHz аксес пойнт, PFWB5-10n

Безжичен водоустойчив Мини 5.8GHz аксес пойнт, PFWB5-10n

Безжичен водоустойчив Мини 5.8GHz аксес пойнт, PFWB5-10n, Вградена 20dBi насочена антена 10º хоризонтален ъгъл, 10º вертикален ъгъл на покритие. Максимален Обхват 5km/7km. Максимална скорост на връзката 300Mbps. Захранване: Passive PoE 12-24VDC/4.5W(включени &..

180.72лв Без Данък: 150.60лв

354.40лв Без Данък: 295.33лв

5.8GHz Base Station аксес пойнт, PFWB5-90n

5.8GHz Base Station аксес пойнт, PFWB5-90n

5.8GHz Base Station аксес пойнт, PFWB5-90n, MIMO 2x2 безжичен водоустойчив  Access Point/NetworkBridge, Router IPv4, Router IPv6. Вградена 18dBi антена 90º хоризонтален ъгъл, 90º вертикален ъгъл на покритие. Захранване: Passive PoE 12-24VDC/4.5W (включени адаптер и..

354.40лв Без Данък: 295.33лв

Показани 1 от 20 | 20 (1 Страници)