Меню

Мрежово оборудване

201.84лв Без Данък: 168.20лв

6-портов ePOE суич PFL2106-4ET-96

6-портов ePOE суич PFL2106-4ET-96

Параметри:- 6-портов Layer 2 суич с ePOE/POE  технология за пренос по CAT5 кабел на захранване и информация на разстояние до 800m(10Mbps) или 300m(100Mbps).- Oптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 4 порта х 10/100Base-TX POE, 1 uplink порт x 10/100/1000Base-T,..

201.84лв Без Данък: 168.20лв

180.72лв Без Данък: 150.60лв

10-портов POE суич PFS3110-8P-96

10-портов POE суич PFS3110-8P-96

Параметри:- 10-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 8 порта х 10/100Base-TX POE, 1 uplink порт x 10/100/1000Base-T, 1 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X.- Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X, IEEE802.3af, IEEE802.3at, ..

180.72лв Без Данък: 150.60лв

1,802.50лв Без Данък: 1,502.08лв

24-портов управляем Layer-2+ SFP суич PFS5924-24X

24-портов управляем Layer-2+ SFP суич PFS5924-24X

Параметри:- 24-портов управляем Layer-2+ SFP суич. - 16x SFP порта 1000BASE-X, 8x Combo SFP/RJ45 1000 BASE-X/T.- Комутираща способност: 350Gbps, Packet Forwarding Rate 35.7Gpps, Mac table 32K. - Поддържани протоколи: IEEE 802.3ad,IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE..

1,802.50лв Без Данък: 1,502.08лв

230.00лв Без Данък: 191.67лв

​5.8GHz Access Point PFM881

​5.8GHz Access Point PFM881

Параметри:- 5.8GHz CPE,  802.11a/n  безжичен водоустойчив  Access Point/NetworkBridge.- Режими на разбота: AP Bridge, Client Bridge, Router, WDS AP, WDS Client, WDS Repeater. - Вградена 15dBi насочена антена 40º хоризонтален ъгъл, 15º вертикален ъгъл на покритие. - Максимален Обхват 5..

230.00лв Без Данък: 191.67лв

136.13лв Без Данък: 113.44лв

10-Port Ethernet Switch PFS3110-8T

10-Port Ethernet Switch PFS3110-8T

Параметри:- 10-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 8 порта х 10/100Base-T, 1 x Uplink порт x 10/100/1000Base-T, 1 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X. - Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X. - Switching Capacity: 13.6Gbps, буферна памет 2Mb, Mac table:..

136.13лв Без Данък: 113.44лв

2,163.00лв Без Данък: 1,802.50лв

24-портов управляем Layer-3 суич PFS6428-24T

24-портов управляем Layer-3 суич PFS6428-24T

Параметри:- 24-портов управляем Layer-3  суич. - 24 порта х 10/100/1000Base-T, 4x 10GE SFP+/GE SFP Оптични порта. - Комутираща способност: 392Gbps, Packet Forwarding Rate 96Gpps, Mac table 32K. - Поддържани протоколи: IEEE 802.3ad,IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae..

2,163.00лв Без Данък: 1,802.50лв

330.92лв Без Данък: 275.77лв

Комплект 5.8GHz CPE PFM881-L

Комплект 5.8GHz CPE PFM881-L

Параметри:- Комплект 5.8GHz CPE,  802.11a/n  безжичен водоустойчив мини Access Point/NetworkBridge, Режими на разбота: AP Bridge, Client Bridge, Router, WDS AP, WDS Client, WDS Repeater. - Вградена 12dBi насочена антена 35º хоризонтален ъгъл, 35º вертикален ъгъл на покритие. - Максимален О..

330.92лв Без Данък: 275.77лв

260.52лв Без Данък: 217.10лв

18-портов Layer-2 POE суич PFS3117-16ET-135

18-портов Layer-2 POE суич PFS3117-16ET-135

Параметри:- 18-портов Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 16 порта х 10/100Base-TX POE, Combo 1 x Gigabit uplink порт x 10/100/1000Base-T, Combo 1 x Оптичен порт 1000Base-X. - POE protocol IEEE802.3af, IEEE802..

260.52лв Без Данък: 217.10лв

68.06лв Без Данък: 56.72лв

SFP модул PFT3950

SFP модул PFT3950

Параметри:- SFP модул. - Скорост на предаване 1.25Gbps, - Multi-mode, Конектор – LC, - Дължина на вълната  850nm, - Максимално разстояние - 500m. - Чуствителност -23dBm.- Работна температура: -40ºC~85ºC.- Размери: 13.7x56.5x8.95mm.- Гаранция 24 месеца...

68.06лв Без Данък: 56.72лв

89.18лв Без Данък: 74.32лв

5G Wireless видео трансмитер вътрешен PFM889-I

5G Wireless видео трансмитер вътрешен PFM889-I

Мини 2.4GHz CPE, 802.11b/g/n безжичен Access Point, NetworkBridge/Router. Режими на работа: AP/Client/WDS AP/WDS Client. Dual Firmware. Оптимизиран за пренос на видеопоток. Вградена 3dB Omni антена. Максимален Обхват 150m. Максимална скорост на връзката 300Mbps. Честотен обхват: 2.402 - 2.492MHz. OF..

89.18лв Без Данък: 74.32лв

380.21лв Без Данък: 316.84лв

26-портов Layer-2 POE суич PFS3125-24ET-190

26-портов Layer-2 POE суич PFS3125-24ET-190

Параметри:- 26-портов Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 24 порта х 10/100Base-TX POE, Combo 1 x Gigabit uplink порт x 10/100/1000Base-T, Combo 1 x Оптичен порт 1000Base-X.- POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at,-..

380.21лв Без Данък: 316.84лв

68.06лв Без Данък: 56.72лв

SPF модул PFT3960

SPF модул PFT3960

Параметри:- SFP модул.  - Скорост на предаване 1.25Gbps, - Single-mode, - Конектор – LC, Дължина на вълната  Tx1310nm/Rx1550nm, - Максимално разстояние – 20km. - Чуствителност -23dBm.- Работна температура: -40ºC~85ºC. - Размери: 13.7x56.5x8.95mm.- Гаранция 24 месеца...

68.06лв Без Данък: 56.72лв

269.90лв Без Данък: 224.92лв

5G Wireless Видео трансмитер вътрешен PFM889-IM

5G Wireless Видео трансмитер вътрешен PFM889-IM

Мини Daul/AC 5.8GHz/2.4GHz CPE, 802.11a/ac/b/g/n безжичен Access Point, NetworkBridge/Router. Режими на работа: AP/Client/WDS AP/WDS Client. Dual Firmware. Оптимизиран за пренос на видеопоток. Две вградени антени: 5.8GHz 3dB Omni, 2.4GHz 3dB Omni. Максимален Обхват 150m. Максимална скорост на връзка..

269.90лв Без Данък: 224.92лв

147.86лв Без Данък: 123.22лв

6-портов POE суич PFS3206-4P-96

6-портов POE суич PFS3206-4P-96

Параметри:- 6-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 3 порта х 10/100Base-TX POE, 1 x Uplink/Hi-POE порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X.- Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X, IEEE802...

147.86лв Без Данък: 123.22лв

107.96лв Без Данък: 89.97лв

SFP модул PFT3970

SFP модул PFT3970

Параметри:- SFP модул.- Скорост на предаване 1.25Gbps, - Single-mode, Конектор – LC, - Дължина на вълната Tx1550/Rx1310nm,- Максимално разстояние – 20km. - Чуствителност -32dBm.- Работна температура: -40ºC~85ºC. - Размери: 13.7x56.5x8.95mm.- Гаранция 24 месеца...

107.96лв Без Данък: 89.97лв

82.14лв Без Данък: 68.45лв

5-портов POE суич PFS3005-4P-58

5-портов POE суич PFS3005-4P-58

Параметри:- 5-портов POE суич.- 4 порта х 10/100Base-TX POE, 1 x uplink порт  10/100Base-T.- POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at,MDI/MDIX selfadaptation. -Максимална мощност на порт 30W.- Обща мощност 58W.- Комутираща способност: 1Gbps, буферна памет 448kb.- Mac table: 1K, Packet fo..

82.14лв Без Данък: 68.45лв

373.18лв Без Данък: 310.98лв

Суич Gigabit Switch PoE 11-портов PFS3211-8GT-120

Суич Gigabit Switch PoE 11-портов PFS3211-8GT-120

Параметри:- 11-портов Индустриален Layer 2 Gigabit HI-POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 8 порта х 10/100/1000Base-T POE, 1 uplink порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X.- Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X,&nbs..

373.18лв Без Данък: 310.98лв

161.94лв Без Данък: 134.95лв

2.4GHz N300 14dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-30n

2.4GHz N300 14dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-30n

Параметри:- 2.4GHz CPE, 802.11b/g/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6.- Режими на работа: AP WDS, AP TDMA, Station WDS TDMA, Station ARP NAT. - Dual Firmware. - Вградена 14dBi насочена антена 34º хоризонтален ъгъл, 36º вертикален ъгъл на покритие.- Ма..

161.94лв Без Данък: 134.95лв

42.24лв Без Данък: 35.20лв

5-Port 5 Gigabit Ethernet Switch PFS3005-5GT

5-Port 5 Gigabit Ethernet Switch PFS3005-5GT

5-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 5 gigabit порта х 10/100/1000 Base-T. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z. Switching Capacity: 10Gbps, буферна памет 1Mb, Mac table: 2K, Packet forwart: 7.44Mpps. Flow control. Работна температура 0ºC~40ºC. Вградена гръмозащ..

42.24лв Без Данък: 35.20лв

300.42лв Без Данък: 250.35лв

Суич Gigabit Switch PoE 9-портов PFS3409-4GT-96

Суич Gigabit Switch PoE 9-портов PFS3409-4GT-96

Параметри:- 9-портов Индустриален Layer 2 Gigabit HI-POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 4x порта х 10/100/1000Base-T POE, 1x uplink порт x 10/100/1000Base-T, 4x Оптичен порт 10/100/1000Base-X.- Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X,&nb..

300.42лв Без Данък: 250.35лв

96.23лв Без Данък: 80.19лв

2.4GHz N300 9dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-60n

2.4GHz N300 9dBi Outdoor Wireless CPE PFWB2-60n

Мини 2.4GHz CPE, 802.11b/g/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. Режими на работа: AP WDS, AP TDMA, Station WDS TDMA, Station ARP NAT. Dual Firmware. Вградена 9dBi насочена антена 60º хоризонтален ъгъл, 60º вертикален ъгъл на покритие. Максимален Обхва..

96.23лв Без Данък: 80.19лв

65.71лв Без Данък: 54.76лв

8-Port 8 Gigabit Ethernet Switch PFS3008-8GT

8-Port 8 Gigabit Ethernet Switch PFS3008-8GT

8-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 gigabit порта х 10/100/1000 Base-T. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z. Switching Capacity: 16Gbps, буферна памет 1.5Mb, Mac table: 5K, Packet forwart: 11.9Mpps. Flow control. Работна температура 0ºC~40ºC. Вградена гръмоз..

65.71лв Без Данък: 54.76лв

192.46лв Без Данък: 160.38лв

6-портов POE суич PFS4206-4P-96

6-портов POE суич PFS4206-4P-96

Параметри:- 6-портов Layer 2 Управляем POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 3 порта х 10/100Base-TX POE, 1 x Uplink/Hi-POE порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 10/100/1000Base-X. - Протоколи: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X, IEEE 802.1Q, IEEE802.3af, IEEE802.3..

192.46лв Без Данък: 160.38лв

103.27лв Без Данък: 86.06лв

5GHz N300 15dBi Outdoor Wireless CPE PFWB5-30n

5GHz N300 15dBi Outdoor Wireless CPE PFWB5-30n

Мини 5.8GHz CPE, 802.11а/n MIMO 2x2 безжичен водоустойчив Access Point/NetworkBridge Router IPv4, Router IPv6. Режими на работа: AP WDS, AP TDMA, Station WDS TDMA, Station ARP NAT. Dual Firmware. Вградена 15dBi насочена антена 30º хоризонтален ъгъл, 30º вертикален ъгъл на покритие. Максимален Обхват..

103.27лв Без Данък: 86.06лв

112.66лв Без Данък: 93.88лв

Суич Gigabit Ethernet PoE 8 портов PFS3008-8GT-60

Суич Gigabit Ethernet PoE 8 портов PFS3008-8GT-60

Параметри:- 8-портов Gigabit Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 4 порта х 10/100/1000Base-TX POE, 4 x uplink порт 10/100/1000Base-T.- Протоколи: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3X, IEEE802.3af, IEEE802.3at, MDI/MDIX self-adaptation.- Максимална ..

112.66лв Без Данък: 93.88лв

420.11лв Без Данък: 350.09лв

16-портов POE суич PFS4218-16ET-190

16-портов POE суич PFS4218-16ET-190

Параметри:- 16-портов WEB Managed Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 16 порта х 10/100Base-TX POE, Combo 2 x uplink порт x 10/100/1000Base-T, Combo 2 x Оптичен порт 1000Base-X. - POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, максимална мощност на порт 1&2: 60W, максимал..

420.11лв Без Данък: 350.09лв

255.83лв Без Данък: 213.19лв

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер RUT230

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер RUT230

Компактен индустирален 3G/2G/WiFi рутер. CPU 400MHz, 64Mb DDR2. Linux RutOS. UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 3G/до14,4Mbps, 2G/236.8Kbps. Вграден слот за SIM карта. Ethetnet 100Mbps, WiFi 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X R..

255.83лв Без Данък: 213.19лв

159.60лв Без Данък: 133.00лв

Суич Gigabit Ethernet PoE 8 портов PFS3008-8GT-96

Суич Gigabit Ethernet PoE 8 портов PFS3008-8GT-96

Параметри:- 8-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 8 порта х 10/100/1000Base-TX POE.- Протоколи: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3X, IEEE802.3af, IEEE802.3at, MDI/MDIX self-adaptation.- Максимална мощност на порт 1: 60W, порт 2-8: 30W.- Обща мощност ..

159.60лв Без Данък: 133.00лв

467.05лв Без Данък: 389.21лв

16-портов POE суич PFS4218-16ET-240

16-портов POE суич PFS4218-16ET-240

Параметри:- 16-портов WEB Managed Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 16 порта х 10/100Base-TX POE, Combo 2 x uplink порт x 10/100/1000Base-T, Combo 2 x Оптичен порт 1000Base-X. - POE protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, максимална мощност на порт 1&2: 60W, максимал..

467.05лв Без Данък: 389.21лв

363.78лв Без Данък: 303.15лв

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT240

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер RUT240

Компактен индустирален 4G/3G/2G/WiFi рутер. CPU 400MHz, 64Mb DDR2. Linux RutOS. LTE/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE, 4G/150Mbps, 3G/до42Mbps, 2G/236.8Kbps. Вграден слот за SIM карта. Ethetnet 100Mbps, WiFi 2.4GHz 802.11b/g/n 300Mbps. WAN Port: 1x 10/100Mbps Auto MDI/MDI-X RJ45 port; LAN Port: 1x 10/100Mbps..

363.78лв Без Данък: 303.15лв

129.08лв Без Данък: 107.57лв

10-портов POE суич PFS3010-8ET-96

10-портов POE суич PFS3010-8ET-96

Параметри:- 10-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение.- 8 порта х 10/100Base-TX POE, 2 x gigabit uplink порт  100/1000Base-T.- Протоколи: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3X, IEEE802.3af, IEEE802.3at, MDI/MDIX self-adaptation..

129.08лв Без Данък: 107.57лв

427.15лв Без Данък: 355.96лв

Суич Ethernet 16-портов PFS4220-16T

Суич Ethernet 16-портов PFS4220-16T

Параметри:- 16-портов WEB Managed Layer-2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. - 16порта х 10/100Base-TX, 2 x uplink порт x 10/100/1000Base-T, 2 x Оптичен порт 1000Base-X. - Комутираща способност: 24.8Gbps, Packet Forwarding Rate 8.33Gpps, Буферна памет: 8Mb, Mac table 16K. - Поддържани п..

427.15лв Без Данък: 355.96лв

Показани 1 от 32 | 60 (2 Страници)