Media converter / SPF Module

63.37лв Без Данък: 52.81лв

Layer 2 оптичен суич PFS3102-1T

Layer 2 оптичен суич PFS3102-1T

Layer 2 оптичен суич. 1 порт х 10/100/1000Base-T, 1 x SFP порт x 10/100/1000Base-X. Протоколи: EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z, IEEE802.3X. Switching Capacity: 6.8Gbps, буферна памет 1Mb, Mac table: 8K, Packet forwart: 2.98Mpps. Индустриален дизайн с работна температура -40ºC~70ºC. Вградена гръм..

63.37лв Без Данък: 52.81лв

107.96лв Без Данък: 89.97лв

Media Converter FT-806A20-EU

Media Converter FT-806A20-EU

10/100Base-TX to 100Base-FX Bridge Media Converter. Fiber-optic: WDM SC / Single Mode / 20km. Optic Wavelength: TX: 1310nm; RX: 1550nm...

107.96лв Без Данък: 89.97лв

112.66лв Без Данък: 93.88лв

Media Converter FT-806B20-EU

Media Converter FT-806B20-EU

10/100Base-TX to 100Base-FX Bridge Media Converter. Fiber-optic: WDM SC / Single Mode / 20km. Optic Wavelength: TX: 1550nm; RX: 1310nm...

112.66лв Без Данък: 93.88лв

171.34лв Без Данък: 142.78лв

Media Converter GT-1205A

Media Converter GT-1205A

1-Port 10/100/1000Base-T- 2-Port Gigabit SFP Switch/Redundant Media Converter. Ports Copper: 1 x 10/100/1000Base-T port Fiber: 2 x 1000Base-X SFP slots. 9/125μm single-mode cable provides long distance of 10/ 15/ 20/ 30/ 40/ 50/ 60/ 70/ 120km (vary on SFP module)...

171.34лв Без Данък: 142.78лв

136.13лв Без Данък: 113.44лв

Gigabit Converter GT-802S

Gigabit Converter GT-802S

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter (Single Mode). Fiber Maximum Distance 10km. Optic Wavelength 1310nm. Optic Interface - SC...

136.13лв Без Данък: 113.44лв

23.47лв Без Данък: 19.56лв

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module MGB-GT

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module MGB-GT

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, PHY Type IEEE 802.3ab 1000BASE-T Connector RJ45, Auto-negotiation, Auto-MDI/MDI-X Maximum Distance100m..

23.47лв Без Данък: 19.56лв

51.64лв Без Данък: 43.03лв

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module MGB-LX

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module MGB-LX

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, IEEE 802.3z 1000BASE-LX, Single mode, Connector – LC, Wavelength- 1310nm, Maximum Distance - 10km.  ..

51.64лв Без Данък: 43.03лв

68.06лв Без Данък: 56.72лв

SFP модул PFT3950

SFP модул PFT3950

SFP модул.  Скорост на предаване 1.25Gbps, Multi-mode, Конектор – LC, Дължина на вълната  850nm, Максимално разстояние - 500m. Чуствителност -23dBm. Работна температура: -40ºC~85ºC. Размери: 13.7x56.5x8.95mm...

68.06лв Без Данък: 56.72лв

72.76лв Без Данък: 60.63лв

SPF модул PFT3960

SPF модул PFT3960

SFP модул.  Скорост на предаване 1.25Gbps, Single-mode, Конектор – LC, Дължина на вълната  Tx1310nm/Rx1550nm, Максимално разстояние – 20km. Чуствителност -23dBm. Работна температура: -40ºC~85ºC. Размери: 13.7x56.5x8.95mm...

72.76лв Без Данък: 60.63лв

107.96лв Без Данък: 89.97лв

SFP модул PFT3970

SFP модул PFT3970

SFP модул.  Скорост на предаване 1.25Gbps, Single-mode, Конектор – LC, Дължина на вълната  Tx1550/Rx1310nm, Максимално разстояние – 20km. Чуствителност -32dBm. Работна температура: -40ºC~85ºC. Размери: 13.7x56.5x8.95mm...

107.96лв Без Данък: 89.97лв

Показани 1 от 10 | 10 (1 Страници)