Warning: Division by zero in /home/algvision/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 240 Удължители / Конвертори НА СУПЕР ЦЕНИ
Меню

Удължители / Конвертори

215.93лв Без Данък: 179.94лв

Удължител PFM700

Удължител PFM700

HDMI удължител по UTP кабел, макс. разстояние 60 метра. Конектори: HDMI, RJ-45. Подръжка на HDMI 1.3, HDCP 1.2. Резолюции 1080P/1080I/720P/576P/576I/480P/480I. Комплект приемник предавател. Вградена гръмозащита. Алуминиев корпус. Размери 88mm×64mm×25mm. Захранване DC5V, 3W. Два броя захранващи адапт..

215.93лв Без Данък: 179.94лв

53.98лв Без Данък: 44.98лв

Tрансмитер за пренос PFM810

Tрансмитер за пренос PFM810

Power Over Coax трансмитер за пренос на 1 канал видео и захранване по коаксиален кабел. Съвместим с HD-CVI, HD-TVI, AHD и аналогови CVBS камери, честотна х-ка 0÷65МHz. Максимално разстояние 400m с кабел RG6(75-5), зaхрнване DC36V изход DC12/7W; захранване DC24V изход DC12V/3W.  Резолюция 720p/1080p...

53.98лв Без Данък: 44.98лв

0.00лв Без Данък: 0.00лв

Видео конвертор HDCVI TP2105

Видео конвертор HDCVI TP2105

Видео конвертор HDCVI към CVBS, HDMI или VGA.  1 x CVI вход BNC конектор. 1 х CVI Loop изход BNC конектор. 1 х  HDMI изход, 1 x VGA изход, 1 x CVBS (AV) изход БНЦ конектор. RS485. Раб. темп. -10÷55Cº, 10%~90% RH. Размери 162mm×136.4mm×30mm, 200г. Захранване DC 12V/≤15W. Без адаптер...

0.00лв Без Данък: 0.00лв

176.03лв Без Данък: 146.69лв

Дистрибутор HDCVI TP2600

Дистрибутор HDCVI TP2600

HDCVI дистрибутор, 1 вход, 3 изхода. BNC конектори. Поддържани резолюции 25/30/50/60fps@720P & 25/30fps@1080P. Размери 104.6mm×96.2mm×29.5mm, 200г. Захранване DC 12V/≤5W. Без адаптер...

176.03лв Без Данък: 146.69лв

44.59лв Без Данък: 37.16лв

HDMI Splitter 1x2 EU Plug TT-SP01

HDMI Splitter 1x2 EU Plug TT-SP01

HDMI дистрибутор 1x вход/2x изхода. Максимална резолюция 1920х1080@50/60Hz. Подържа: HDMI1.4а, 3D. Захранване DC5V/850mA. Размери: 86х46х25mm. Комплект с адаптер...

44.59лв Без Данък: 37.16лв

61.02лв Без Данък: 50.85лв

HDMI Splitter 1x4 EU Plug TT-SP02

HDMI Splitter 1x4 EU Plug TT-SP02

HDMI дистрибутор 1x вход/4x изхода. Максимална резолюция 1920х1080@50/60Hz. Подържа: HDMI1.4а, 3D. Захранване DC5V/850mA. Комплект с адаптер...

61.02лв Без Данък: 50.85лв

105.61лв Без Данък: 88.01лв

HDMI Splitter 1x8 EU Plug TT-SP03

HDMI Splitter 1x8 EU Plug TT-SP03

HDMI дистрибутор 1x вход/8x изхода. Максимална резолюция 1920х1080@50/60Hz. Подържа: HDMI1.4а, 3D. Захранване DC5V/500mA. Размери: 278х140х25mm. Комплект с адаптер...

105.61лв Без Данък: 88.01лв

32.86лв Без Данък: 27.38лв

Индустриален DC/DC конвертор 24/12 CV-24-12-120W

Индустриален DC/DC конвертор 24/12 CV-24-12-120W

Индустриален водо и виброустойчив DC/DC конвертор 24/12Подходящ за захранване при дълги трасета на аналогови и HD камери (CVI/TVI/AHD/CVBS). Входящо напрежение DC15-40V. Изходящо напрежение DC12V/120W-10А. Метален корпус.Размери 74х74х32mm...

32.86лв Без Данък: 27.38лв

Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен кабел singlemode до 20 км HD-AHD-1V1D-T/RF

HD-AHD-1V1D-T/RF Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен кабел singlemode до 20 кмПараметри:- Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен кабел singlemode до 20 км;- 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS камери); - дължина на вълната 1310nm/1550nm;..

230.00лв Без Данък: 191.67лв

Комплект приемник и предавател за пренос на 4 видеосигнала по оптичен кабел singlemode до 20 км HD-AHD-4V1D-T/RF

HD-AHD-4V1D-T/RF Комплект приемник и предавател за пренос на 4 видеосигнала по оптичен кабел singlemode до 20 км Параметри:- Комплект приемник и предавател за пренос на 4 видеосигнала по оптичен кабел singlemode до 20 км; - 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS камери); - дължина на вълната 1310n..

502.25лв Без Данък: 418.54лв

Комплект приемник и предавател за пренос на 8 видеосигнала по оптичен кабел singlemode до 20 км HD-AHD-8V1D-T/RF

Комплект приемник и предавател за пренос на 8 видеосигнала по оптичен кабел singlemode до 20 км HD-AHD-8V1D-T/RFПараметри:- Комплект приемник и предавател за пренос на 8 видеосигнала по оптичен кабел singlemode до 20 км;- 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS камери); - дължина на вълната 1310nm/1550n..

1,147.67лв Без Данък: 956.39лв

Комплект активен приемник и предавател за пренос на Ethernet/IP мрежов сигнал и PoE+ (IEEE 802.3at) по коаксиален кабел UTP7301EPOC

Комплект активен приемник и предавател за пренос на Ethernet/IP мрежов сигнал и PoE+ (IEEE 802.3at) по коаксиален кабел UTP7301EPOCПараметри:- Пренос на Ethernet/IP мрежов сигнал от IP камери за видеонаблюдение по коаксиален кабел- Пренос на PoE+ (IEEE 802.3at) по коаксиален кабел- Съвместим с всичк..

246.43лв Без Данък: 205.36лв

Показани 1 от 12 | 12 (1 Страници)